Meczyki na żywo

Tenis

07:00 Turniej ATP Challenger w Ningbo TRWA!

(Tenis, Challenger Ningbo)
Rugby

09:15 Mecz ćwierćfinałowy TRWA!

(Rugby, Puchar Świata)
Piłka nożna

10:30 Central Coast Mariners - Newcastle Jets TRWA!

(Piłka nożna, Liga Australijska)
Inne

10:30 Zawody Pucharu Świata w Chengdu TRWA!

(Inne, Tenis stołowy)
Koszykówka

12:00 Belediyespor - Galatasaray TRWA!

(Koszykówka, TBL)
Rugby

12:15 2. mecz ćwierćfinałowy

(Rugby, Puchar Świata)
Koszykówka

12:30 Śląsk Wrocław - Asseco Arka Gdynia

(Koszykówka, Energa Basket Liga)
Tenis

13:00 Turniej ATP w Sztokholmie

(Tenis, ATP Sztokholm)
Piłka nożna

13:00 SD Eibar - FC Barcelona

(Piłka nożna, La Liga (Hiszpańska Primera Division))
Piłka nożna

13:00 FK Ventspils - Riga FC

(Piłka nożna, Liga Łotewska)
Piłka nożna

13:00 FC Tambow - Ural Jekaterynburg

(Piłka nożna, Liga Rosyjska)
Piłka nożna

13:00 Jahn Regensburg - SV Sandhausen

(Piłka nożna, 2. Bundesliga)
Piłka nożna

13:00 Fc St. Pauli - SV Darmstadt

(Piłka nożna, 2. Bundesliga)
Piłka nożna

13:00 Wehen - FC Heidenheim

(Piłka nożna, 2. Bundesliga)
Piłka nożna

13:00 Karpaty Lwów - FK Lwów

(Piłka nożna, Liga Ukraińska)
Piłka nożna

13:30 Everton - West Ham United

(Piłka nożna, Premier League (Liga Angielska))
Hokej

13:30 Ufa - Bars Kazań

(Hokej, KHL)
Piłka nożna

13:35 Beijing Guoan - Shanghai SIPG

(Piłka nożna, Liga Chińska)
Snooker

13:45 Turniej English Open

(Snooker, World Snooker Open)
Tenis

14:00 Turniej WTA w Moskwie

(Tenis, WTA Moskwa)
Piłka nożna

14:00 Stilon Gorzów Wielkopolski - Unia Skierniewice

(Piłka nożna, 3. liga)
Piłka nożna

14:00 HJK Helsinki - Rovaniemi

(Piłka nożna, Liga fińska)
Piłka nożna

14:00 Ilves Tampere - HJK Helsinki

(Piłka nożna, Liga fińska)
Tenis

14:00 Turniej ATP w Antwerpii

(Tenis, ATP Antwerpia)
Piłka nożna

14:30 Mura - Triglav

(Piłka nożna, Prva Liga)
Piłka nożna

14:30 Slovan Liberec - Jablonec

(Piłka nożna, Liga Czeska)
Siatkowka

14:45 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Polonia Londyn

(Siatkowka, Mecz Towarzyski)
Tenis

15:00 Turniej ATP w Moskwie

(Tenis, ATP Moskwa)
Tenis

15:00 Turniej ATP Challenger w Ismaning

(Tenis, Challenger Ismaning)
Piłka nożna

15:00 BATE Borysów - Gomel

(Piłka nożna, Liga Białoruska)
Piłka nożna

15:00 FK Gabala - Qarabag Agdam

(Piłka nożna, Liga Azerska)
Tenis

15:00 Turniej WTA w Luksemburgu

(Tenis, WTA Luksemburg)
Piłka nożna

15:00 ROW Rybnik - Ruch Chorzów

(Piłka nożna, 3. liga)
Piłka nożna

15:00 Avia Swidnik - Wisła Puławy

(Piłka nożna, 3. liga)
Piłka nożna

15:00 Juve Stabia - Pordenone

(Piłka nożna, Serie B)
Piłka nożna

15:00 Pescara - Spezia

(Piłka nożna, Serie B)
Piłka nożna

15:00 Venezia - Salernitana

(Piłka nożna, Serie B)
Piłka nożna

15:00 Virtus Entella - Trapani

(Piłka nożna, Serie B)
Piłka nożna

15:00 Varteks - Istra 1961

(Piłka nożna, Liga Chorwacka)
Piłka nożna

15:00 Korona Kielce - Wisła Płock

(Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa)
Piłka nożna

15:00 Le Havre - Lorient

(Piłka nożna, Ligue 2)
Piłka nożna

15:00 Lazio Rzym - Atalanta

(Piłka nożna, Serie A (Liga Włoska))
Hokej

15:15 Farjestads - Lulea

(Hokej, SHL)
Hokej

15:15 Leksands - Djurgardens

(Hokej, SHL)
Hokej

15:15 Rogle - Skelleftea

(Hokej, SHL)
Piłka nożna

15:30 Augsburg - Bayern Monachium

(Piłka nożna, Bundesliga (Liga Niemiecka))
Piłka nożna

15:30 Werder Brema - Hertha Berlin

(Piłka nożna, Bundesliga (Liga Niemiecka))
Piłka nożna

15:30 Fortuna Düsseldorf - FSV Mainz 05

(Piłka nożna, Bundesliga (Liga Niemiecka))
Piłka nożna

15:30 RB Lipsk - VfL Wolfsburg

(Piłka nożna, Bundesliga (Liga Niemiecka))
Piłka nożna

15:30 Union Berlin - Freiburg

(Piłka nożna, Bundesliga (Liga Niemiecka))
Piłka nożna

15:30 Spartak Moskwa - Rubin Kazan

(Piłka nożna, Liga Rosyjska)
Koszykówka

16:00 Lokomotiv Kubań - UNICS Kazań

(Koszykówka, VTB United League)
Piłka nożna

16:00 Bolton - Rochdale

(Piłka nożna, League One)
Piłka nożna

16:00 Doncaster Rovers - Bristol Rovers

(Piłka nożna, League One)
Piłka nożna

16:00 Wycombe - Sunderland

(Piłka nożna, League One)
Piłka nożna

16:00 Atletico Madryt - Valencia CF

(Piłka nożna, La Liga (Hiszpańska Primera Division))
Piłka nożna

16:00 Alcorcon - Almeria

(Piłka nożna, Segunda Division)
Piłka nożna

16:00 Ponferradina - Numancia

(Piłka nożna, Segunda Division)
Piłka nożna

16:00 Aston Villa - Brighton & Hove Albion

(Piłka nożna, Premier League (Liga Angielska))
Piłka nożna

16:00 AFC Bournemouth - Norwich City

(Piłka nożna, Premier League (Liga Angielska))
Piłka nożna

16:00 Chelsea Londyn - Newcastle United

(Piłka nożna, Premier League (Liga Angielska))
Piłka nożna

16:00 Leicester City - Burnley

(Piłka nożna, Premier League (Liga Angielska))
Piłka nożna

16:00 Tottenham Hotspur - Watford

(Piłka nożna, Premier League (Liga Angielska))
Piłka nożna

16:00 Wolverhampton - Southampton

(Piłka nożna, Premier League (Liga Angielska))
Piłka nożna

16:00 Celtic - Ross County

(Piłka nożna, Liga Szkocka)
Piłka nożna

16:00 Hamilton - Hibernian

(Piłka nożna, Liga Szkocka)
Piłka nożna

16:00 Kilmarnock - Livingston

(Piłka nożna, Liga Szkocka)
Piłka nożna

16:00 Motherwell - Aberdeen

(Piłka nożna, Liga Szkocka)
Piłka nożna

16:00 Zoria Ługańsk - Desna

(Piłka nożna, Liga Ukraińska)
Piłka nożna

16:00 Barnsley FC - Swansea City

(Piłka nożna, Championship)
Piłka nożna

16:00 Blackburn Rovers - Huddersfield

(Piłka nożna, Championship)
Piłka nożna

16:00 Brentford - Millwall

(Piłka nożna, Championship)
Piłka nożna

16:00 Hull City - Queens Park Rangers

(Piłka nożna, Championship)
Piłka nożna

16:00 Charlton Athletic - Derby County

(Piłka nożna, Championship)
Piłka nożna

16:00 Leeds United - Birmingham

(Piłka nożna, Championship)
Piłka nożna

16:00 Luton - Bristol City

(Piłka nożna, Championship)
Piłka nożna

16:00 Middlesbrough - West Bromwich Albion

(Piłka nożna, Championship)
Piłka nożna

16:00 Reading - Preston North End

(Piłka nożna, Championship)
Piłka nożna

16:00 Stoke City - Fulham

(Piłka nożna, Championship)
Hokej

16:00 Jokerit - Niżny Nowogród

(Hokej, KHL)
Inne

16:05 ITTF Pro Tour Cetniewo

(Inne, Tenis stołowy)
Piłka nożna

16:30 Basaksehir - Goztepe

(Piłka nożna, Liga Turecka)
Koszykówka

16:30 Tofas - Turk Telekom

(Koszykówka, TBL)
Piłka nożna

16:30 Trabzonspor - Gazisehir

(Piłka nożna, Liga Turecka)
Piłka nożna

16:30 Botev Plovdiv - Ludogorets

(Piłka nożna, Liga bułgarska)
Piłka ręczna

16:30 FC Porto Vitalis - Motor Zaporoże

(Piłka ręczna, Liga Mistrzów Piłki Ręcznej)
Piłka nożna

16:30 Sigma Olomouc - Ceske Budejovice

(Piłka nożna, Liga Czeska)
Piłka nożna

16:30 Zlín - Mlada Boleslav

(Piłka nożna, Liga Czeska)
Koszykówka

16:45 PAOK Saloniki - Panathinaikos

(Koszykówka, A1 Ethniki)
Piłka nożna

17:00 Dynamo Mińsk - Vitebsk

(Piłka nożna, Liga Białoruska)
Piłka nożna

17:00 Altach - Admira Wacker

(Piłka nożna, Liga Austriacka)
Piłka nożna

17:00 LASK Linz - Mattersburg

(Piłka nożna, Liga Austriacka)
Piłka nożna

17:00 Sturm Graz - Red Bull Salzburg

(Piłka nożna, Liga Austriacka)
Koszykówka

17:00 Asseco Arka Gdynia - Asseco Arka Gdynia

(Koszykówka, Basket Liga Kobiet)
Piłka nożna

17:00 Olimpia Grudziądz - Radomiak Radom

(Piłka nożna, 1. liga)
Siatkowka

17:00 Pałac Bydgoszcz - Wisla Warszawa

(Siatkowka, Liga Siatkówki Kobiet)
Piłka ręczna

17:00 Meshkov Brest - VIVE Kielce

(Piłka ręczna, Liga Mistrzów Piłki Ręcznej)
Piłka ręczna

17:15 Montpellier HB - THW Kiel

(Piłka ręczna, Liga Mistrzów Piłki Ręcznej)
Piłka nożna

17:30 Slaven Belupo - HNK Rijeka

(Piłka nożna, Liga Chorwacka)
Piłka nożna

17:30 Olympique Lyon - Dijon

(Piłka nożna, Ligue 1 (Liga Francuska))
Piłka nożna

17:30 Legia Warszawa - Lech Poznań

(Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa)
Piłka ręczna

17:30 MKB Veszprem - WHC Vardar Skopje

(Piłka ręczna, Liga Mistrzów Piłki Ręcznej)
Piłka nożna

17:45 Warta Poznań - Zagłębie Sosnowiec

(Piłka nożna, 1. liga)
Piłka nożna

18:00 Toronto FC - DC United

(Piłka nożna, MLS)
Hokej

18:00 Orebro - HV 71

(Hokej, SHL)
Hokej

18:00 Oskarhamn - Linkopings

(Hokej, SHL)
Hokej

18:00 Vaxjo - Brynas

(Hokej, SHL)
Piłka ręczna

18:00 Kristianstad - Chekhovskie Medvedi

(Piłka ręczna, Liga Mistrzów Piłki Ręcznej)
Koszykówka

18:00 Polski Cukier Toruń - Wisła Can-Pack Kraków

(Koszykówka, Basket Liga Kobiet)
Koszykówka

18:00 Bamberg - Giessen 46ers

(Koszykówka, BBL)
Piłka nożna

18:00 Standard Liege - Genk

(Piłka nożna, Liga Belgijska)
Siatkowka

18:00 PTPS Piła - Aluprof Bielsko-Biała

(Siatkowka, Liga Siatkówki Kobiet)
Piłka nożna

18:00 Benevento - Perugia

(Piłka nożna, Serie B)
Piłka nożna

18:00 Zenit St. Petersburg - FK Rostov

(Piłka nożna, Liga Rosyjska)
Koszykówka

18:00 MoraBanc Andorra - San Pablo Burgos

(Koszykówka, Liga ACB)
Koszykówka

18:00 CAI Saragossa - Bilbao Basket

(Koszykówka, Liga ACB)
Piłka nożna

18:00 Napoli - Verona

(Piłka nożna, Serie A (Liga Włoska))
Piłka ręczna

18:00 BM Benidorm - Guadalajara

(Piłka ręczna, Liga Asobal)
Piłka ręczna

18:00 BM Sinfin - Morrazo Cangas

(Piłka ręczna, Liga Asobal)
Piłka nożna

18:00 Kristiansund - Rosenborg

(Piłka nożna, Liga Norweska)
Piłka nożna

18:30 Getafe CF - Leganes

(Piłka nożna, La Liga (Hiszpańska Primera Division))
Piłka nożna

18:30 Olympiakos Pireus - OFI Crete

(Piłka nożna, Liga Grecka)
Piłka nożna

18:30 AZ Alkmaar - Heerenveen

(Piłka nożna, Eredivisie)
Piłka nożna

18:30 Waalwijk - Ajax Amsterdam

(Piłka nożna, Eredivisie)
Piłka nożna

18:30 Crystal Palace - Manchester City

(Piłka nożna, Premier League (Liga Angielska))
Piłka nożna

18:30 Borussia Dortmund - Borussia Monchengladbach

(Piłka nożna, Bundesliga (Liga Niemiecka))
Piłka nożna

18:45 NK Celje - Domzale

(Piłka nożna, Prva Liga)
Piłka nożna

19:00 Ankaragucu - Besiktas Stambuł

(Piłka nożna, Liga Turecka)
Piłka nożna

19:00 Panetolikos - AEL Larissa

(Piłka nożna, Liga Grecka)
Koszykówka

19:00 CCC Polkowice - AZS UMCS Lublin

(Koszykówka, Basket Liga Kobiet)
Piłka nożna

19:00 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - GKS Bełchatów

(Piłka nożna, 1. liga)
Piłka nożna

19:00 FC Basel - FC Thun

(Piłka nożna, Liga Szwajcarska)
Piłka nożna

19:00 Young Boys - Xamax

(Piłka nożna, Liga Szwajcarska)
Inne

19:00 Mistrzostwa Europy w Kolarstwie torowym

(Inne, Kolarstwo torowe)
Piłka nożna

19:00 Slavia Praga - Pribram

(Piłka nożna, Liga Czeska)
Piłka ręczna

19:00 Anaitasuna - Atlético Valladolid

(Piłka ręczna, Liga Asobal)
Piłka nożna

19:10 Widzew Łódź - GKS Katowice

(Piłka nożna, 1. liga)
Piłka nożna

19:30 CFR Cluj - Universitatea Craiova

(Piłka nożna, Liga Rumuńska)
Piłka nożna

19:45 Twente Enschede - Willem II

(Piłka nożna, Eredivisie)
Tenis

20:00 Turniej ATP Challenger w Las Vegas

(Tenis, Challenger Las Vegas)
Piłka nożna

20:00 Extremadura UD - Rayo Vallecano

(Piłka nożna, Segunda Division)
Piłka nożna

20:00 KV Kortrijk - SV Zulte-Waregem

(Piłka nożna, Liga Belgijska)
Piłka nożna

20:00 Oostende - Eupen

(Piłka nożna, Liga Belgijska)
Piłka ręczna

20:00 FC Barcelona Lassa - PSG Handball

(Piłka ręczna, Liga Mistrzów Piłki Ręcznej)
Piłka nożna

20:00 Angers - Brest

(Piłka nożna, Ligue 1 (Liga Francuska))
.